Это популярная запись № 1

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 2

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 3

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 4

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 5

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

 

Вулиця Новоросійська, 1: забезпечення відведення зливових вод.

 

 

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

 

Притулок для бездоглядних тварин на вулиці Харківська, 8-А у Павлограді 4 жовтня радо приймав гостей. Тут був проведений День відкритих дверей, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. У гості на територію притулку приїхали учні 2-го і 3-го класів В’язовоцької загальноосвітньої школи.  Біля воріт маленьких відвідувачів разом з вчителями та медпрацівником зустрів майстер комунального підприємства «Затишне місто» Олександр Кисельов. Екскурсія по території розпочалася з інструктажу Правил техніки безпеки. Діти мали змогу пройтись вздовж вольєрів, дізнатися, як кличуть тварин, що живуть у них,  хто за ними доглядає, як господарі піклуються про четверолапих та готуються до зими. Сьогодні у розпалі ремонт дерев’яних будок, які робітники встановлюють на ніжках над бетонною поверхнею, щоб було тепліше. Також буде завозитися солома, бо без неї короткошерстним собакам особливо скрутно у великі морози.

Декілька цифр, які характеризують роботу притулку КП «Затишне місто» Павлоградської міськради, очолюваного директором Василем Коріневським. Так, за період з 1 січня по 1 жовтня 2021 року спеціалістами комунального підприємства було відловлено 218 безпритульних тварин. Загалом бригада ловців виїжджала на виклики жителів, які звернулися на гарячу лінію міськвиконкому та безпосередньо в КП. За цей же період 57 тварин успішно пройшли стерилізацію. У своє звичне середовище після соціалізації (лікування, позбавлення від паразитів, стерилізації) з початку року випущено 119 тварин. Крім того, 79 четверолапих з міського притулку були передані в добрі руки новим власникам! Люди приїздять у притулок, дізнаючись про нього завдяки сайту КП «Затишне місто», сторінці підприємства у соцмережі фейсбук та наполегливій роботі співробітників у цьому напрямку. Всім бажаючим узяти собі друга з притулку спеціалісти допомагають вибрати охоронця на подвір’я приватного домогосподарства чи «іграшку» в квартиру. Нерідко тут вибирають  мисливські та декоративні породи. На жаль, у вольєри на вул. Харківська, 8 А продовжує потрапляти чимала кількість тварин, які раніше мали господарів, але потім з різних причин опинилися на вулиці. Як сказала вчителька початкових класів В’язовоцької ЗОШ Наталія Півтороцька, гарні відгуки про гуманну роботу міського притулку з  м. Павлоград, який збудований за ініціативою міського голови Анатолія Вершини, добре знайомі багатьом жителям Вербківської громади. І хоча майже в кожному сільському дворі є свій четверолапий охоронець, такі дитячі відвідини міського муніципального притулку все одно є вкрай необхідними. Адже тут піклуються саме про бездоглядних тварин, які раніше блукали і були нікому не потрібні. Це дає змогу підростаючому поколінню показати приклад турботи, не йти у доросле життя жорстокими та байдужими. Шкільна медична сестра  Наталія Сорока підкреслила, що їй сподобалась охайна територія притулку, де росте багато молодих дерев, все ще продовжують квітнути канни та чорнобривці, і по всьому видно, що тваринам тут живеться досить непогано.

 

 

З Днем учителя!

 

Представники трудового колективу КП “Затишне місто”  тепло привітали з наступаючим професійним святом та 50-річчям навчального закладу директора Павлоградської загальноосвітньої школи Юлію Миколаївну Пивоварову і в її особі – усіх учителів!

Школу  з нашим комунальним підприємством пов’язує міцна дружба на благо розвитку Павлоградської громади!

Вітаємо зі святом  усіх педагогів Павлоградщини!!!!

 

Прибирання території після святкування Дня міста

 

 

 

 

Оновлена стела при в’їзді у місто. Павлоград

 

 

Покос територій Братських кладовищ, меморіалів по вул. Боженко, Героїв України

 

 

Встановлення напівсфер, вул. Ганни Світличної.

Ремонт павільйону зупинки громадського транспорту (Міськвітка, вул. Центральна)

 

 

Какие красивые после санитарной и омолаживающей обрезки зеленые насаждения в Павлограде!

На фото: отросшие после санитарной  и омолаживающей обрезки тополя, ивы и другие виды деревьев на улицах Западнодонбасская и Днепровская ( мкр им. 40-летия Октября) Лето 2021.

 

В продолжение темы.  21 07. 2021 в КП «Уютный город» с письменным заявлением обратилась жительница мкр. им. 18 Сентября И.И. Т-на с просьбой провести санитарную  обрезку деревьев возле многоэтажного дома: «Просимо виконати обрізку ів, які знаходяться біля будинку № 29 по вул. Заводська та звисають над пішохідною доріжкою, тим самим створюють аварійну ситуацію. На теперішній час дві гілки одломилися. Просимо терміново виконати роботи»

После поступления данного сообщения в КП «Уютный город», на место выехал мастер. В ходе визуального обследования им было выявлено, что оба дерева старые, не менее 30-35 лет, ивы растут вдоль оживленной пешеходной  дорожки, имеют признаки угрозы целостности стволов, сухие аварийные ветки. Учитывая все вышеизложенные факторы, деревьям  была произведена санитарная обрезка.

После этого в соцсети фейсбук на странице Инны Бровы появились  пост и дискуссия. (Ее, в частности, поддержала друг «Уютного города» Виктория Сливная, которая ранее много раз просила коммунальное предприятие выполнить  санитарную обрезку на территории мкр. им. 18 Сентября и всегда благодарила за работу).

Суть теперешних высказываний сводится к тому, что многих жителей поселка «лишили удовольствия пройтись под тенью ивушек, да и от дождя они спасали». При всем уважении, к нелегкому труду работников коммунального предприятия, от имени всех жителей микрорайона  автор поста призывает: «Пожалуйста, більше  НЕ ТРОГАЙТЕ ДЕРЕВЬЯ 55-го!!! Мы вам будем за это очень благодарны!»

ДЛЯ СПРАВКИ:                                                                 Уважаемая Инна Брова!

Во-первых, мы не рекомендуем Вам отвечать от имени других павлоградцев. Чтобы понять, почему так, приглашаем Вас на предприятие «Уютный город» с целью  ознакомиться  с заявлениями людей, которые  месяцами ждут своей очереди по санитарной и омолаживающей обрезке зеленых насаждений.

Также у нас Вы сможете получить  десятки  фактов, когда на протяжении прошлых лет в Павлограде при падении аварийных деревьев и веток был нанесен серьезный  ущерб жизни и здоровью людей (в том числе черепно-мозговые травмы у детей),  произошли ДТП, повреждено имущество (балконы, крыши, окна, электрические сети, кабели), выпирающими корнями разрушены фундаменты и асфальт на придомовых территориях), ветками и стволами разбиты автомобили, велосипеды, лавочки и т. д.

Во-вторых, мы покажем  Вам, как вдоль улиц Днепровская, Западно-Донбасская и других, крона 40-летних тополей и других видов деревьев после санитарной и омолаживающей обрезки отросла, стала молодой, зеленой и безопасной как для пешеходов, так и для автомобилистов. Уже сейчас Вы можете увидеть эти деревья на этих фото, которые после обрезки выделяют кислорода в три раза больше, чем до нее.

В-третьих, о человеческом факторе. Если были столь ярые противники обрезки ив на улице Заводская, 29, то почему не подошли к работающей бригаде озеленителей и не попросили мастера остановить работу? Вместо этого Вы собственноручно во всеуслышанье «поставили» очень серьезный «диагноз» жительнице Вашего же микрорайона. Да такой, что мы даже не можем теперь назвать фамилию заявительницы. Этим оскорблением Вы нанесли умышленное унижение чести и достоинства лицу, выраженное в неприличной форме, чем нарушили  Конституцию Украины и статью УК Украины.  Кроме того, Вы полностью дискредитировали себя как  журналист, не соблюдающий Закон Украины «Об информации». Поскольку в соответствии с его ч. 2 ст. 30  представителю Вашей профессии запрещается высказывать публичные оценочные суждения или мнения, которые  унижают достоинство, честь или деловую репутацию человека.

Щаслива Дюна знайшла господаря!