Это популярная запись № 1

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 2

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 3

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 4

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 5

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

 

Щаслива Дюна знайшла господаря!

Ямковий ремонт

 

 

Літнє працевлаштування старшокласників

Знайшли нових господарів!

Протягом останнього часу співробітники притулку КП «Затишне місто» допомогли вибрати надійних друзів людям, які завітали на дільницю з добрими намірами. До нових господарів з початком  червня 2021 року радо поїхали Буба, Каштанка, Забава і Ася. Доведено, що у безпритульних тварин в рази більше розвинене почуття подяки. Повірте, пес, який  сповна відчув на собі страждання від самотності, голоду, холоду та жорстокості на вулиці, віддячить вам своєю відданістю.  Не купуйте тварин, придивіться до мешканців у вольєрах на вулиці Харківська, 8-А. Співробітники «Затишного міста» допоможуть вибрати соціалізованого та вакцинованого четверолапого, який підійде саме вам за характером та вдачею.

Ніколи – знову……

Братське кладовище біля станції Павлоград-2 – це знакове місце, де починалося звільнення Павлограда від нацистів у роки Другої Світової війни 1939-1945 років.

Тут закарбувалася у віках жива історія подвигу  бійців, які в 1941-му році захищали Павлоград і загинули. Рядом з їхніми тілами тут покояться і загиблі бійці  31-ї танкової бригади 12-ї армії Південно-Західного фронту, які загинули під час визволення Павлограда. Ці танкісти в 1943-му першими увірвалися в Павлоград,  звільняючи  місто. Але їхній танк підірвався на ворожій міні…

Разом зі співробітниками КП «Затишне місто» до збереження пам’ятних подій тієї страшної війни долучилися старшокласники павлоградських шкіл. Напередодні 22 червня, під час свого літнього працевлаштування, школярі бережно займалися благоустроєм могил, усієї території Братського кладовища.

Літнє працевлаштування старшокласників

З настанням літа розпочав  свою роботу Фонд літнього працевлаштування неповнолітніх при відділі з питань сім”ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради. Завдяки міському голові Анатолію Вершині, ця традиція була не лише підтримана, а й отримала збільшене фінансування. На сьогодні про трудові літні канікули старшокласників у Павлограді приїздять дізнатися журналісти з обласних телеканалів, щоб розповісти своїй глядацькій аудиторії про цей унікальний досвід.

Впродовж літнього періоду 2021 року заплановано працевлаштувати 140 дітей віком від 14 до 18 років до комунального підприємства “Затишне місто”. У цьому дружньому колективі під наглядом майстрів, досвідчених працівників школярі трудяться у сфері озеленення та благоустрою території. Кожна дитина працевлаштовується на термін 10 днів. Оплата праці проводиться, виходячи з мінімальної заробітної плати 6000 грн., з урахуванням усіх передбачених законом відрахувань. Працевлаштовуються діти, яким на момент звернення виповнилось 14 років, з повним пакетом документів.

Директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський впевнений: «Дуже важливо, що свій перший крок на виробництві молоді люди роблять саме в атмосфері дружнього колективу, в своєму рідному Павлограді. Під наглядом майстрів,  досвідчених працівників старшокласники чи не вперше знайомляться з Правилами техніки безпеки, вмінню відповідально ставитися до справи, правильно будувати взаємовідносини у робочому середовищі. В свою чергу, співробітники «Затишного міста» стають на цей період для хлопців та дівчат одночасно і педагогами, і психологами і навіть у деякій мірі цілителями, які прийдуть на допомогу у будь-якій життєвій ситуації.

По завершенню літньої трудової зміни керівництво КП традиційно проведе церемонію нагородження старшокласників з кожної зміни, які показали себе з найкращого боку. Для таких працьовитих представників підростаючого покоління завжди відкриті двері на наступні літні канікули та працевлаштування у дорослому житті.

 

Для дорогих ветеранів працюємо з любов’ю в серці!

Голова Ради Павлоградської міської організації ветеранів Дніпропетровської області Юрій Белякін звернувся з офіційним листом до комунального підприємства «Затишне місто»  з проханням  надати допомогу з благоустрою за адресою: вулиця Шевченко, 104. Саме тут розташований офіс цієї ветеранської організації, яка є однією з найкращих на Дніпропетровщині.

Після цього, виконуючи виробниче завдання, поставлене міським головою Анатолієм Вершиною, вищевказана територія була обстежена, та узгоджено план наступних дій. Як підкреслив директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський, трудовому колективу комунального підприємства завжди приємно приймати участь у таких добрих справах, які свідчать про  шанобливе  ставлення мера міста, депутатського корпусу до своїх почесних земляків.

У цю працю кожен співробітник «Затишного міста», крім професіоналізму, також вкладає часточку своєї душі. Зовсім нещодавно ми відсвяткували свято 9 Травня, віддали шану нашим дорогим ветеранам, які зробили все задля перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 років. Для цих людей хочеться трудитися з великою подякою в серці.

З головою ветеранської організації від імені керівництва комунального підприємства зустрілась майстер Лариса Бровенко. Вона запропонувала професійне бачення благоустрою даної території.

Слід підкреслити, що об‘єми виконуваних тут робіт  були чималими. Пройшло зовсім небагато часу з тих пір, як медики вибралися з будівлі, а на прилеглій  місцевості відразу ж протоптали несанкціоновані доріжки і утрамбували її автомобілями. Крім того, був пошкоджений паркан, і, як це  часто буває, хтось вже почав звозити і викидати будівельне сміття…

У ході дружньої зустрічі з Юрієм Григоровичем було домовлено, що на ділянці площею 300 квадратних метрів краще буде створити композицію з декількох квітників. На них озеленювачі вже посадили  троянди. Також  «Затишне місто» висадить перед головним входом в офіс алею молодих дерев. Ще будуть встановлені зручні лавочки, щоб люди старшого покоління змогли з комфортом присісти на відпочинок на свіжому повітрі.

14 травня роботи з благоустрою розпочались з вивезення будівельних відходів, каміння, опалих гілок. Далі було виконано планування ґрунту за допомогою спецтехніки. Також робітники вирізали всю поросль, привели до ладу  невеликі квітники, які залишились непошкодженими, підмели й вивезли відходи.

Чимало сил довелось прикласти чоловічій половині бригади «Затишного міста» під час встановлення двох секцій бетонного паркану. І вже після цього територія відразу ж змінила свій вигляд, стала чистою та доглянутою.

Надалі «Затишне місто» забезпечить полив зелених насаджень у дворику Павлоградської міської організації ветеранів.

На рахунку Олексія Семенюка тільки в цьому році наразі вже 5-й врятований ним кіт!

11 травня, співробітники дільниці благоустрою КП «Затишне місто» врятували ще одного пухнастика. На вулиці Поштова, 1-А кіт заліз на високий каштан і жалібно м’явкав. Небайдужі жителі мкр. Полігон зателефонували на гарячу лінію Павлоградського міськвиконкому з проханням врятувати тварину. На виклик поїхала бригада озеленювачів комунального підприємства. Виявилося, що четверолапий  сидів приблизно на рівні 5-поверхового будинку. Тварині поталанило, що на підмогу йому піднімався найдосвідченіший рятувальник комунального підприємства, пильщик Олексій Семенюк.

Тільки в поточному році на рахунку Олексія вже 5 врятованих котів. Цей  сірий «порушник спокою»  поводив себе так само, як і його попередники. Коли до нього наблизилася люлька, і людина протягнула руки допомоги – тварина нічого не зрозуміла, зашипіла і почала дертися ще далі вгору. На щастя, досвідчений робітник схопив кота, щоб той не впав на землю. Кіт, у свою чергу, встиг вкусити свого рятівника за палець. Олексій сказав, що не ображається на таку поведінку майже всіх пухнастиків, які потрапили в біду. Адже в таких ситуаціях тварини перебувають у шоковому стані. Деякі стрибають з висоти, а цей, молодець, притих і благополучно спустився у міцних чоловічих обіймах на землю. Там Олексія і врятовану ним тварину чекала вдячна господиня. Павлоградка тепло подякувала співробітникам «Затишного міста» за високий професіоналізм та людяність. Жінка підкреслила, що гуманне ставлення до безпритульних собак у притулку, людська небайдужість керівництва  й співробітників КП під час визволення домашніх і нічийних тварин з пасток бетонних колодязів та погребів – добре відома широкому загалу жителів міста і регіону.

Тематична квіткова композиція “Тризуб” на Соборній площі

Озеленювачі КП «Затишне місто» на квітнику біля Соборної площі традиційно оформили для павлоградців та гостей міста тематичну композицію «Тризуб». Перед початком робіт завчасно удобрили ґрунт. Посадка квітів для симетричності виконувалася під великий трафарет. Роботи ускладнювалися тим, що цей квітник розташований під великим кутом. У цьому році тризуб розквіт рожевими колеусами. Також у композиції використані квіти алісум, поруч – жовті тагетіси. На інших квітниках Павлограда висаджені кущі троянд та розсада таких чудових квітів як чебрець сильвер квін, цинерарія, різнокольорова петунія, тагетіси, гібіскус, гіпоестес.

Зі святом Перемоги – 9 Травня!