Співпраця з депутатом задля комфорту жителів

Депутат Петро Ковбаса представляє інтереси своїх виборців  в Павлоградській міській раді, які  є жителями Городища та мікрорайону Шахтобудівників.

Працюючи на задоволення потреб саме цих мешканців, допомагаючи меру міста Анатолію Вершині та його команді зробити більш комфортнішим життя містян, П.М. Ковбаса знаходиться в постійному діалозі з людьми. І щоб своєчасно та якісно виконувати побажання своїх виборців,  депутат співпрацює з комунальним підприємством «Затишне місто» Павлоградської міськради.

Основна частина закріпленої території цього  депутата  – це один з найстаріших мікрорайонів Павлограда, який будували і заселяли першопрохідці-шахтобудівники Західного Донбасу. В той же час створювалась і інфраструктура поселення з його дорогами, освітніми та медичними закладами,зеленими  насадженнями. На сьогодні саме погані дороги і великі старі осокори з вербами, які своїм корінням на прибудинкових територіях попіднімали  й поламали асфальтове покриття, є тут однією з чималих проблем. Так само потребують ремонту і дороги  в Городищі, де виборці живуть у своїх приватних будинках .Читати далі...

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.