Знайомтесь: Юлія Яременко  – ветлікар  Павлоградського притулку для бездоглядних тварин

У штаті комунального підприємства «Затишне місто»  з 27 листопада працює новий співробітник –  Юлія Яременко, лікар ветеринарної медицини. Юлія Анатоліївна вже розпочала опікуватися тваринами, які першими потрапили в міський притулок, що  розташований по вулиці Харківська, 8-а.

За завданням міського голови Павлограда Анатолія Вершини в даний час для ветлікаря облаштовується його робоче місце, яке знаходиться в будівлі адміністративного корпусу. Також під пильним контролем мера відбувається придбання сучасного обладнання для ветеринарної клініки. Зокрема, операційного столу та інструментарію, а також медпрепаратів найпершої необхідності. За завданням директора комунального підприємства «Затишне місто» Василя Коріневського, вирішенням даного питання займаються ймовірний очільник притулку Юрій Гусак та відділ забезпечення.

У свій перший робочий день ветлікар вже  оглянула всіх відловлених собак і зробила висновок, що деякі з них потребують  допомоги. Так, у одного пса є проблеми з диханням, а інший має кусану рану, яка потребує консервативного лікування.  Собакам  вже надана перша медична допомога: рана оброблена, а  тварині, яка мала проблеми з диханням, була проведена діагностика і призначене лікування.

Представляючи лікаря ветеринарної медицини комунального підприємства, ми сподіваємося, що у багатьох недовірливих жителів міста зникне  бажання думати про погане поводження з четверолапими у притулку.Читати далі...

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.