Стихійна торгівля продуктами харчування є загрозою епідемічного добробуту населення

З метою ліквідації та запобігання виникнення несанкціонованої торгівлі в м. Павлоград 21 лютого 2018 р. у виконкомі Павлоградської міської ради була проведена розширена нарада під головуванням заступника міського голови Світлани Григорівни Пацко.

За результатами наради було вирішено проводити систематичні комплексні рейдові заходи, продовжувати активну роботу щодо повної ліквідації стихійної торгівлі, на порушників складати адмінпротоколи та, за необхідністю, проводити конфіскацію предметів торгівлі.

22 та 23 лютого відбулися перші рейди по ліквідації несанкціонованої торгівлі в центральній частині міста за участю начальника інспекції з питань благоустрою території м. Павлоград комунального підприємства «Затишне місто» В.В. Соловйова, в.о.начальника відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва А.О. Гудожник, начальника сектору превенції Павлоградського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській обл. А.Г. Ноженко , в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в м.Павлоград С.В. Мурашко.

Також у рейдах взяли участь інспектори інспекції благоустрою Сергій Сербін та Олександр Шкуропат.

Розмови інспекторів з вуличними торговцями загалом були емоційними. Своє невдоволення щодо падіння рівня життя в країні торговці переносили на інспекторів.

Лише одна молочниця з с. Воскресенівка Васильківського району, яка приїхала в Павлоград і торгувала молоком на вулиці Шевченко, прямо  без заперечень підписала вручений їй припис. Далі жінка з розумінням взяла свої бідони і пішла на територію центрального ринку. Проте інші жінки та чоловіки, які торгували тут молоком та ковбасою, довго відстоювали свою точку зору, розмовляючи на завищених тонах.  Правда, під прицілом фотокамери вони розбігалися в різні боки.

Багато перехожих зупинялися та ставали слухачами розмови. Це дало змогу  учасникам рейду під час спілкування з містянами повторювати знову й знову,  що придбані з рук продукти харчування не можуть відповідати санітарним нормам.

Проте, на жаль, деякі жителі необачно вважають, що, навпаки, такі продукти дешевші та свіжіші. Читати далі...

 

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.