Зібраний на Соборній площі Павлограда сніг тепер запобігає горінню сміттєвого полігону

Павлоградський «везувій», а саме так  жителі міста називають полігон побутових відходів (ППВ), через своє переповнення сміттям постійно і періодично розпочинає самозайматися. Тоді чадний сморід від його вогнища та тління ядовитим димом отруює навколишнє середовище. Під час таких самозаймань полум’я на сміттєзвалищі доводиться гасити великою кількістю води з поливомийних спецавтомобілів комунального підприємства «Затишне місто» та пожежної частини.

У такі надзвичайні для регіону періоди на боротьбу з вогняною стихією  оперативно виходять  десятки, а інколи й сотні співробітників комунальних підприємств міста, Національної поліції, МНС, служби швидкого реагування.

Складність гасіння пожежі полягає в тому, що тління та вогонь вирують не тільки на поверхні, а й на глибині до 35-ти метрів.  Тому загасити його повністю  не вдасться. Сміття ж настільки утрамбоване, що самозаймається не тільки в теплу пору року, а горить і тліє навіть пізньої осені та взимку. Влітку до постійного джерела загоряння додаються сонячні промені. Через палюче сонце та подуви вітру відбуваються ще більш часті та сильні займання.

Тому цей місцевий «везувій», що був заснований ще 1963 році на місці глиняного урочища, через свої вируючі в його нутрі хімічні реакції, так і буде залишатися великою проблемою для Павлограда. Міська влада на чолі з головою Павлограда Анатолієм Олексійовичем Вершиною вирішує цю складну проблему шляхом будівництва нового полігону.Читати далі...

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.