Боротьба зі сніговою стихією

Сніговий циклон, який накрив  Дніпропетровську област, привів до транспортного колапсу такі великі міста як Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ.

Кількість опадів, що випали, значно перевищила місячну норму: за добу в Дніпропетровській області випало 40 см снігу при місячній нормі 30 см.

З раннього ранку 19 березня, початку робочого тижня, більшість жителів Дніпра виявилися заручниками своїх районів міста – велика частина міського електротранспорту, маршрутних автобусів і мікроавтобусів не змогли виїхати на свої лінії. Дніпряни опинилися в транспортному колапсі через завали неприбраного  снігу і добиралися на роботу пішки.

У цей час в обласному центрі, за офіційними даними, працювало 160 одиниць снігоприбиральної спецтехніки.

Для порівняння: одна така одиниця в Дніпрі обслуговує 5-6 тисяч жителів, а в Павлограді – всі 20 тисяч.

І навіть у таких нерівних умовах комунальна служба Павлограда більш гідно впоралася зі стихією, весь час виконуючи роботи по грейдування, очищенню та посипанню проїжджої частини в штатному режимі.

Завдяки завчасній підготовці по проходженню зимового періоду в Павлограді під пильним контролем міського голови Анатолія Вершини і депутатського корпусу, ситуація на дорогах міста в самий розпал снігової стихії була і продовжує залишатися повністю контрольованою.

А що таке по-справжньому не весняний березень, щосили відчули і в Західному Донбасі. Снігу випало так багато, що деякі будинки в приватному секторі засипало по вікна, а припаркованих на вулиці легкових автомобілів павлоградців було не видно під заметами.Читати далі...

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.