СНІГ НА СМІТТЄЗВАЛИЩІ ЗАПОБІГАЄ ПОЖАРАМ

Володимир Бугайов у соцмережі «Фейсбук» намагається створити собі імідж такого собі безстрашного чоловіка, який сміливо та безкарно критикує дії міської влади та комунального підприємства «Затишне місто».

Він публічно вихваляється своїми математичними підрахунками, намагається довести економічну недоцільність вивозу снігу з території міста на полігон побутових відходів.

Хочемо Вас, шановний пане Бугайов, засмутити, що ще на самому початку з цифрами у Вас вийшла велика промашка. Адже крім згаданих Вами автомобілів ГАЗ та МАЗ сніг на звалище возили також два потужні DAF зі сторонньої організації,  кожен з яких бере у свій кузов відразу 40 тон вантажу. Плюс працював ще й КАМаз, вантажопідйомність якого становить 10 тон.

Так що всі оті свої підрахунки, які Ви ж самі справедливо назвали «п’ятий клас, третя чверть», краще тримайте при собі.

А ще дайте відставку своєму «інсайдеру», бо він надає Вам недостовірну інформацію, завдяки якій колись можна потрапити в добрячу халепу. Можливо, Ви користуєтесь відомостями колишнього співробітника комунального підприємства, який був звільнений за свою непорядність і тому став людиною нестриманою та озлобленою?

На відміну від  Бугайова, КП «Затишне місто» є джерелом та носієм достовірної інформації, за яку несе повну відповідальність.

Йдемо далі. У кінці свого допису В. Бугайов ставить риторичне запитання: «Не дешевше б було вивозити сніг у р. Гніздку?»

На таку пропозицію, по-перше, відповідаємо, що дешевше аж ніяк не буде. Бо коли Вас послухати, то тоді треба буде займатися вивозом снігу з території міста виключно на військових БТР та всюдиходах, адже звичайні авто не зможуть працювати на березі річки.Читати далі...

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.