СНІГ НА СМІТТЄЗВАЛИЩІ ЗАПОБІГАЄ ПОЖАРАМ

Володимир Бугайов у соцмережі «Фейсбук» намагається створити собі імідж такого собі безстрашного чоловіка, який сміливо та безкарно критикує дії міської влади та комунального підприємства «Затишне місто».

Він публічно вихваляється своїми математичними підрахунками, намагається довести економічну недоцільність вивозу снігу з території міста на полігон побутових відходів.

Хочемо Вас, шановний пане Бугайов, засмутити, що ще на самому початку з цифрами у Вас вийшла велика промашка. Адже крім згаданих Вами автомобілів ГАЗ та МАЗ сніг на звалище возили також два потужні DAF зі сторонньої організації,  кожен з яких бере у свій кузов відразу 40 тон вантажу. Плюс працював ще й КАМаз, вантажопідйомність якого становить 10 тон.

Так що всі оті свої підрахунки, які Ви ж самі справедливо назвали «п’ятий клас, третя чверть», краще тримайте при собі.

А ще дайте відставку своєму «інсайдеру», бо він надає Вам недостовірну інформацію, завдяки якій колись можна потрапити в добрячу халепу. Можливо, Ви користуєтесь відомостями колишнього співробітника комунального підприємства, який був звільнений за свою непорядність і тому став людиною нестриманою та озлобленою?

На відміну від  Бугайова, КП «Затишне місто» є джерелом та носієм достовірної інформації, за яку несе повну відповідальність.

Йдемо далі. У кінці свого допису В. Бугайов ставить риторичне запитання: «Не дешевше б було вивозити сніг у р. Гніздку?»

На таку пропозицію, по-перше, відповідаємо, що дешевше аж ніяк не буде. Бо коли Вас послухати, то тоді треба буде займатися вивозом снігу з території міста виключно на військових БТР та всюдиходах, адже звичайні авто не зможуть працювати на березі річки.[read more=”Читати далі…” less=”Згорнути…”] 

По-друге, допустити цього не можна ніколи! Прийшов час показати всю нищівну суть поради цієї людини. Для цього читачам треба дізнатися про склад протиожеледної суміші, якою «Затишне місто» посипає міські дороги. В неї у різних пропорціях входять: доменний шлак з феросплавного заводу, золошлак з котелен шахт, сіль та пісок. І ось всю оцю гримучу суміш, яка залишилася в снігу,  отой «хімік» пропонує висипати в річку. Це для того, щоб отруїти в регіоні екологію, і люди не змогли купатися у міських водоймах?

В противагу такому злочинному побажанню, міський голова Павлограда тримає під постійним контролем вивезення таких відходів.  Дозволяючи утилізувати їх тільки в строго відведених для цього місцях. Це, перш за все, ливневі канали, які є в господарстві «Затишного міста». Але  Бугайов, не розуміючи свого справжнього незавидного положення, бере на себе сміливість продовжувати «критикувати» далі саму ідею вивозу снігу на полігон.

Відразу ж спростуємо цю його спробу наступними достовірними даними. Навіть за ті короткі проміжки часу, коли вдень світило  сонце, то сніг на звалищі встигав потроху розтанути і  просочитися в його верхні прошарки на глибину до 50 см. Комунальне підприємство «Затишне місто» кожного дня проводить такі заміри і з задоволенням  констатує, що цей природний матеріал дійсно ефективно працює, запобігаючи виникненню потенційних пожеж. Завдяки сприятливим погодним умовам, він не випаровується в атмосферу, а тане поступово. Вода йде вниз, зволожуючи звалище.

Тому це була дуже й дуже чудова ідея від очільників міста та комунального підприємства. Вона дійсно працює задля здоров’я людей та покращення екології в регіоні.

Потрібно тільки замислитися над тим, що міське сміттєзвалище горить вже 15 років, і весь цей час воно отруює життя 40 тисячам жителів мікрорайонів ПЗТО, ім. 40-річчя Жовтня, ПМЗ.

Ці дорослі та маленькі містяни постійно страждають від ядовитого смогу, від якого їм важко захиститися навіть у своїх квартирах. Не говорячи вже про страждання від диму на вулицях. І більше ніхто, крім нинішньої  міської влади та комунального підприємства «Затишне місто», раніше не намагався зробити хоч якусь спробу попередити самозаймання полігону хоча б на якийсь час.

Ось це і є діло справжніх патріотів міста, які  своїми вчинками доказують, що працюють задля  людей.

Сам же Володимир Бугайов тільки на словах називає себе патріотом, а насправді, як ми вже довели, йому взагалі байдуже на здоров’я людей. Він не є корінним жителем міста, це прийшлий популіст, який переслідує свою корисливу мету.

Його не обходить, що для періодичного гасіння пожеж на полігоні твердих побутових відходів треба постійно залучати особовий склад співробітників МНС. Надзвичайникам доводиться відволікатися від виконання своїх прямих завдань, в той час, як вони повинні стояти на захисті здоров’я та майна громадян.

Чому ж пан Бугайов написав таку нісенітницю, намагаючись очорнити колективну працю міської влади та комунального підприємства?

Виходячи з медичної практики, відомо, що до такого стану людину може призвести довготривале голодування. Адже при цьому в першу чергу страждає її головний мозок.

Тому, перш ніж надалі робити якісь умовиводи, не краще було б звернути увагу на стан свого здоров’я?[/read]

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.