Співробітники КП «Затишне місто» проводять у Павлограді плановий профілактичний ремонт мостів

Довговічність таких будівельних конструкцій як мости, багато в чому залежить від своєчасного і правильного виконання робіт  по  утриманню та ремонту всієї протяжності мостових прольотів. Утримання мостів – це дуже відповідальний  комплекс робіт з ціллю їх   передчасного зносу і забезпечення нормальних умов експлуатації.

Головним напрямком вирішення цього завдання  є виконання на даних  складних інженерних спорудах профілактичних робіт, направлених на попередження  появи дефектів, а при їх утворенні – своєчасного усунення.

Співробітниками дільниці з благоустрою КП «Затишне місто» на чолі з директором Василем Коріневським та начальником дільниці Ольгою Пасюгіною, у червні  вже був виконаний поточний ремонт  віадука в мікрорайоні ПМЗ.

5 липня робітники й техніка міського комунального підприємства разом з майстром Раїсою Бондарєвою працювали на мосту через р. Вовча.

Була проведена очистка металевих конструкцій від іржавих містин, їх механізована та ручна помивка та фарбування  для зупинки корозійних процесів.

Нагадаємо, що весною на проїжджій частині моста через р. Вовча  бригадою по ямковому ремонту  КП «Затишне місто» були усунені вибоїни, які встигли утворитися за зимовий період.

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.