По результатам виїзного робочого засідання

16 липня міський голова Павлограда Анатолій Вершина провів виїзне робоче засідання разом з керівниками трьох міських комунальних служб.
Подія відбулася на перехресті вулиць  Дніпровська і Полтавська.
На це місце мер приїхав разом з керівником Управління господарства та будівництва Андрієм Завгороднім, директором КП «Затишне місто» Василем Коріневським, директором КП «Павлоград-Світло» Борисом Синюковим.
Метою виїзного засідання було обговорення вирішення відразу декількох невідкладних завдань задля покращення умов відразу для всіх учасників дорожнього руху: пасажирів, пішоходів та водіїв. 

Перше з них полягає в тому, щоб знайти шляхи розгрузки пасажиропотоку на цій важливій ділянці транспортної розв’язки. Поставлена задача потребує зробити більш безпечним та комфортним проїзд людей в салонах автобусів міських рейсів, що тут курсують.
Для цього міський очільник вислухав думки професіоналів щодо реконструкції всього господарства цієї проїжджої частини. В тому числі мова йшла про установку додаткових світлофорів задля безпеки дорожнього руху.
Також мер обговорив будівництво на пішохідному переході пандусу. Він необхідний тут для людей похилого віку, осіб з обмеженими можливостями, мам з колясками. 

Крім того, перед керівником «Затишного міста» В.В. Коріневським було поставлене завдання допомогти мешканцям двоповерхівки, що знаходиться поруч з автобусною зупинкою. В ній проживає багато пенсіонерів, які звернулися з проханням прибрати сухостійне аварійне дерево у їхньому дворі та зробити санітарну обрізку дерева, що своєю кроною трощило дах.
Вже наступного дня ці робити було виконано.
Рішення про те, як саме будуть вирішуватися питання розширення проїжджої частини і будівництво пандусу, стане відомо після обговорення ситуації та винесення інженерних рішень.

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.