Добрі слова на адресу підприємства

Головний лікар Павлоградського пологового будинку Наталія Куцевол:

«Цього року зима приготувала нам складні погодні умови, але місто справляється».

Температура повітря за вікном може коливатися від 0 до + 15°С удень і до —19 С уночі. Часто йде сніг,  вдень він розтає, а ще під час морозної погоди навіть може йти  дощ. Ось така цьогоріч у нас зима. Але я бачу, як злагоджено продовжують працювати всі служби Павлограда в таких вкрай складних умовах. Як своєчасно ведеться планомірна робота з розчистки вулиць міста та соціальних місць, де збирається найбільша кількість людей. У Павлограді немає авралів, місто за будь-якої зимової погоди живе своїм буденним життям як єдиний здоровий  організм, говорячи медичною мовою.

А все тому, що у нього є справжні господарі – міський голова Анатолій Олексійович Вершина з депутатським корпусом Павлоградської міськради та комунальними підприємствами.

Анатолій Олексійович – це такий голова, який знає і бачить набагато більше, ніж безпосередній керівник будь-якого закладу. Наш мер, як правило, ходить по місту пішки. Він може просто прийти  і подивитися, що відбувається на нашій території,  як ми працюємо, коли ніхто не дає вказівок зверху, що приїде з перевіркою.  Тому ніколи не хочеться підвести цю людину, яка так багато зробила для всіх мешканців. Причому, не тільки міста, але й регіону.

Павлоградський пологовий будинок з липня 2018 року підпорядкований нашій  громаді і вже безпосередньо перейшов на 75% фінансування з міського бюджету.

Перший керівник цього медичного закладу віднині –  міський голова Павлограда.

Просто як жінка і господиня, я розумію, що неможливо  зробити все й відразу. Головне, що є чіткий план, і по ньому ведеться узгоджена зі всіма службами планомірна робота. І нічого кричати, що, ой, зима прийшла, ой, сніг випав!  Сніг зимою падав, падає і буде падати. Так само завжди будуть знаходитися недоброзичливці, що шукають тільки якийсь негатив.  І він потім завдяки ЗМІ чи соцмережам  у всіх на слуху. Не хочу з цим миритися, тому що у місті професійно та своєчасно виконується непоказна повсякденна робота, про яку чомусь багато людей забуває.

Це тому, що така праця зазвичай лишається непомітною для широкого кола громадськості, коли все добре. Місто велике, доріг у ньому дуже багато, проте  під’їзди до Павлоградського пологового будинку завжди розчищені та прибрані!  В будь-який  час  дня та ночі, за будь-яких погодних умов наші породіллі та пацієнти не мають проблем, щоб дістатися до приймального покою. Навіть у заметілі  до східців пологового будинку завжди можна під’їхати на легковому автомобілі.

Це тому, що за територією повсякчас слідкують співробітники комунального підприємства «Затишне місто». Я можу в будь-який час зателефонувати директорові Василю Вікторовичу Коріневському і знаю, що відмови не буде ніколи.  Коли б не йшов на вулиці сніг, його відразу ж відгортає BobCat. Також доріжки від снігу розчищаються та посипаються робітниками  «Затишного міста» вручну разом з  нашими двірниками,  що дає змогу швидко та вчасно забезпечувати безпечні умови для пішоходів.

У нашій лікарні три під’їзди: до пологового відділення, до гінекологічного відділення і  до харчоблоку, господарчої служби та сміттєзбірника. Коли трудовий колектив медзакладу зранку приходить на роботу – всі вони вже розчищені рівними широкими смугами  і посипані протиожеледними  сумішами, якщо це потрібно.  Після морозної погоди, потепління й  дощу – і все це через короткі проміжки часу,   утворюються крижані колодовбини, вибоїни на шляхах. Вони суттєво заважають проїзду машин швидкої допомоги. Як тільки з’являється нова нагальна потреба розбивати ці затверділі льодові брили, ми  відразу ж звертаємося до директора «Затишного міста». Відмови не маємо ніколи, наскільки б зайняте було це міське комунальне підприємство. Відразу ж на території лікарняного закладу з’являються техніка і бригада робітників, які з допомогою спецтехніки та ломів розбивають крижане груддя та прибирають територію.

За це низький уклін кожному працівнику «Затишного міста», який трудиться задля безпеки та комфорту пацієнтів,  персоналу пологового будинку. Дякуємо всім вам, що не дозволяєте нам стрибати по сніговим наметам, оберігаєте здоров’я породіль та малюків, які поспішають народитися у цю  зимову  пору.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.