Квіти біля прикордонного стовпа

Озеленювачі дільниці благоустрою КП «Затишне місто» разом з павлоградськими прикордонниками-ветеранами 16 травня висадили квіти біля прикордонного стовпа.

На цьому місці в районі міськвітки, неподалеку від пам’ятника Жозеву Котіну по обидва боки від символа державного кордону з’явилися квітучі рядки чорнобривців та бегонії.

 

Напередодні директор комунального підприємства «Затишне місто» Василь Коріневський пішов назустріч дружній пропозиції голови Асоціації прикордонників Павлограда Андрію Кущевському  та його заступнику Ігорю Іваниченко спільними зусиллями благоустроїти цю територію.

«Ми дуже вдячні міському голові Павлограда Анатолію Вершині  і директору КП за те, що отримали такий подарунок, – підкреслив Ігор Іваниченко. – Напередодні традиційного Дня прикордонника 28 травня ветерани обов’язково вийдуть на урочистості. Колишні  солдати та офіцери прикордонної служби, які в свої роки забезпечували недоторканність  державного кордону, разом з сім’ями прийдуть сюди, щоб поспілкуватися, поклонитися загиблим прикордонникам. Також українські прикордонники відтепер відзначатимуть професійне свято 30 квітня”.

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.