Сквер на селищі ПЗТО впорядкували та відокремили від ринку

Невеличкий сквер на селищі ПЗТО по вулиці Милосердова  на початку серпня був приведений до ладу. З проханням упорядкувати цю територію та відокремити її від вуличного стихійного ринку до міського голови А.О. Вершини та директора КП «Затишне місто» В.В. Коріневського звернулися місцеві мешканці.

Роботи  з благоустрою  скверу тривали з липня. За цей час з території було вивезено будівельне сміття, демонтовано старі залізобетонні конструкції, виконано планування ґрунту (верхнього шару) для засівання газонною травою та встановлення лавочок.

Працівниками «Затишного міста» також проведено обрізку дерев, підняття крон та видалення сухостою.  Що дуже важливо:  встановлено залізні стовбці для обмеження руху автотранспорту. Територію ринку від скверу відокремили бетонним парканом (за рахунок КП «Управління ринками»). Незабаром біля ринку на прохання підприємців встановлять туалет.

На території скверу вже встановлено 6 кам’яних лавочок та 8 сміттєвих урн. Планується встановити ще 4– 5 лавок. У майбутньому в сквері реконструюють освітлення та тротуарні доріжки. Можливо, тут з’явиться і невеличкий дитячий майданчик.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.