«Павлоград – місто без околиць!»

Найближчим часом на стадіоні школи № 16 м. Павлоград  розпочнуться роботи з будівництва скейт-ленд-парку. Це буде другий такий об’єкт в місті, після парку на Комарова.

22 травня місце облаштування парку відвідала робоча група, до якої увійшли керівництво міста, ДТЕК Павлоградвугілля, комунальних підприємств, депутати мыськради.

В ході зустрічі обговорювалися питання благоустрою прилеглої до стадіону території. Зокрема, вже демонтується наземна теплотраса, оскільки труби будуть прокладені під землею.

На своїй сторінці в Фейсбук мер Павлограда Анатолій Олексійович Вершина написав:

«Сьогодні наша країна знаходиться у непростих обставинах, пов’язаних з епідемію коронавірусу та цілим рядом економічних проблем, які ми наразі усі відчуваємо.

Крім того, на життєдіяльність павлоградської громади впливають ще два важливих аспекти – це ситуація, яка склалася у вугільній галузі та державне фінансування Павлоградського хімічного заводу.

У цій непростій ситуації міська влада та керівники містоутворюючих підприємств роблять усе можливе для підтримки городян та підтримки стабільної ситуації у місті. З міського бюджету були виділені кошти на закупівлю медичного обладнання, медикаментів та засобів захисту, шахти поступово виходять з режиму простою, а Хімічний завод отримав від держави фінансову підтримку.

Нагадаю, що на початку 2020 року його було оголошено роком, присвяченим мікрорайонам нашого міста та їх благоустрою, облаштуванню зон відпочинку, спортивної інфраструктури, безпеки та комунальних послуг. Тож, не зважаючи на труднощі, реалізація Програми пріоритетного розвитку Павлограда «Місто без околиць» продовжується.

Так, на мікрорайоні Шахтобудівників пройшла виїзна нарада за участю депутатів міської та обласної рад, освітян, керівників комунальних підприємств та ін.. Зокрема ми оглянули територію спортивного стадіону загальноосвітньої школи №16. Саме тут найближчим часом продовжаться роботи з будівництва вже другого в місті «скейтленд парку». Обговорювались питання благоустрою прилеглої до стадіону території. Зокрема демонтується наземна теплотраса, оскільки труби будуть прокладені під землею.

Під завершення наради до нас стали підходити місцеві жителі, які розповіли про проблеми мікрорайону, які потребують вирішення та задавали питання.

Робота триває, ми йдемо вперед і будемо робити наше місто кращим разом.»

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.