Это популярная запись № 1

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 2

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 3

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 4

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 5

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

 

Водохреща-2022

Вхідні двері громадської вбиральні відремонтовано

Власними силами спеціалісти дільниці благоустрою КП «Затишне місто» відремонтували пошкоджені вандалами вхідні двері  громадського туалету. З початком робочого тижня, 17 січня в першій половині дня,  громадська вбиральня знову почала працювати.

Звертаємося до всіх жителів не проходити байдуже, коли бачите вандалів, прохання надавати діям цих зловмисників широкої огласки в публічних місцях.

Вандали серед нас!

Знову зафіксовано новий акт вандалізму. 14 січня у другій половині дня невідомі понівечили вхідні двері громадського туалету в Дитячому парку. Це відбулося в той час, коли в МКДЦ «Мир» проходила святкова церемонія нагородження співробітників «Затишного міста». Саме вони обслуговують дві безкоштовні вбиральні, друга з яких розташована біля скверу ім. Т. Шевченко, і постійно отримують за свою роботу подяки відвідувачів за порядок та чистоту клозетів. Далеко не кожне місто може похвалитися такими сучасними громадськими туалетами, які збудовані для комфорту павлоградців. Але знаходяться покидьки, які не гідні жити в рідному місті, бо продовжують трощити комунальне майно. Наразі правоохоронці продовжують пошук зловмисників. Якщо вдасться знайти цих вандалів, вони понесуть адміністративне покарання і заплатять штраф за скоєні протиправні дії. На  час ремонту туалет працювати не зможе. Перед комунальною службою тепер стоїть завдання виконати його дорого вартісний ремонт.

 

 

Тварини, яким знайдено дім у листопаді 2021 року

У листопаді 2021 року  завдяки  співробітникам дільниці відлову та утримання бездоглядних тварин  КП “Затишне місто”  знайшли нових господарів:    ДЖОЙ, ДЖЕК, КАЛИНКА,  КАШТАНКА, СІМА,  СТАЛКА. ТАТА, ДРУГ                        ЩАСТИ ВАМ!

 

 

 

Комплексне прибирання території Пам’ятного знака Жертвам голодоморів та політичних репресій

 

 

Вздовж вулиці Дніпровська висаджено молоді дерева.

 

Благоустрій вул Шевченко

Комплексне прибирання вул. Шевченко з відновленням дорожього покриття шляхом планування асфальтобетонним зрізом.

 

 

Вулиця Новоросійська, 1: забезпечення відведення зливових вод.

 

 

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

 

Притулок для бездоглядних тварин на вулиці Харківська, 8-А у Павлограді 4 жовтня радо приймав гостей. Тут був проведений День відкритих дверей, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. У гості на територію притулку приїхали учні 2-го і 3-го класів В’язовоцької загальноосвітньої школи.  Біля воріт маленьких відвідувачів разом з вчителями та медпрацівником зустрів майстер комунального підприємства «Затишне місто» Олександр Кисельов. Екскурсія по території розпочалася з інструктажу Правил техніки безпеки. Діти мали змогу пройтись вздовж вольєрів, дізнатися, як кличуть тварин, що живуть у них,  хто за ними доглядає, як господарі піклуються про четверолапих та готуються до зими. Сьогодні у розпалі ремонт дерев’яних будок, які робітники встановлюють на ніжках над бетонною поверхнею, щоб було тепліше. Також буде завозитися солома, бо без неї короткошерстним собакам особливо скрутно у великі морози.

Декілька цифр, які характеризують роботу притулку КП «Затишне місто» Павлоградської міськради, очолюваного директором Василем Коріневським. Так, за період з 1 січня по 1 жовтня 2021 року спеціалістами комунального підприємства було відловлено 218 безпритульних тварин. Загалом бригада ловців виїжджала на виклики жителів, які звернулися на гарячу лінію міськвиконкому та безпосередньо в КП. За цей же період 57 тварин успішно пройшли стерилізацію. У своє звичне середовище після соціалізації (лікування, позбавлення від паразитів, стерилізації) з початку року випущено 119 тварин. Крім того, 79 четверолапих з міського притулку були передані в добрі руки новим власникам! Люди приїздять у притулок, дізнаючись про нього завдяки сайту КП «Затишне місто», сторінці підприємства у соцмережі фейсбук та наполегливій роботі співробітників у цьому напрямку. Всім бажаючим узяти собі друга з притулку спеціалісти допомагають вибрати охоронця на подвір’я приватного домогосподарства чи «іграшку» в квартиру. Нерідко тут вибирають  мисливські та декоративні породи. На жаль, у вольєри на вул. Харківська, 8 А продовжує потрапляти чимала кількість тварин, які раніше мали господарів, але потім з різних причин опинилися на вулиці. Як сказала вчителька початкових класів В’язовоцької ЗОШ Наталія Півтороцька, гарні відгуки про гуманну роботу міського притулку з  м. Павлоград, який збудований за ініціативою міського голови Анатолія Вершини, добре знайомі багатьом жителям Вербківської громади. І хоча майже в кожному сільському дворі є свій четверолапий охоронець, такі дитячі відвідини міського муніципального притулку все одно є вкрай необхідними. Адже тут піклуються саме про бездоглядних тварин, які раніше блукали і були нікому не потрібні. Це дає змогу підростаючому поколінню показати приклад турботи, не йти у доросле життя жорстокими та байдужими. Шкільна медична сестра  Наталія Сорока підкреслила, що їй сподобалась охайна територія притулку, де росте багато молодих дерев, все ще продовжують квітнути канни та чорнобривці, і по всьому видно, що тваринам тут живеться досить непогано.

 

 

З Днем учителя!

 

Представники трудового колективу КП “Затишне місто”  тепло привітали з наступаючим професійним святом та 50-річчям навчального закладу директора Павлоградської загальноосвітньої школи Юлію Миколаївну Пивоварову і в її особі – усіх учителів!

Школу  з нашим комунальним підприємством пов’язує міцна дружба на благо розвитку Павлоградської громади!

Вітаємо зі святом  усіх педагогів Павлоградщини!!!!