Это популярная запись № 1

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 2

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 3

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 4

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

Это популярная запись № 5

Чтобы задать популярную запись, пожалуйста зайдите в настройки темы в панели администратора. Также вы можете отключить данную опцию.

 

Зимовий ранок на дільниці благоустрою

Будьмо обережними та відповідальними!

Нас чекає нелегка зима, тому маємо бути готові до будь -яких викликів. Будемо відповідальними, щоб разом впевнено пройти цей зимовий період

Встановлено антипаркувальні напівсфери біля будинку 62 на вулиці Ганни Світличної

Фахівці КП “Затишне місто” встановили антипаркувальні бетонні напівсфери біля будинку 62 на вулиці Ганни Світличної. Завдяки такій естетичній і практичній огорожі на тротуар не зможуть заїжджати автомобілі, на які нарікали місцеві мешканці. Адже пішоходам доводилось обходити машини, які необачні водії ставили прямо на пішохідній доріжці під вікнами двоповерхівки. Тепер і діти зможуть безпечно ходити до дитячого садочка та Будинку творчості, які розташовані поруч.

Фрезерування вулиці Озерної

Фахівці КП “Затишне місто” виконали роботи з фрезерування проблемних ділянок на вулиці Озерна. Вже близько півстоліття дорожні фрези успішно використовуються для ремонту проїжджої частини міських вулиць – а саме для зняття асфальтобетонного покриття, його подрібнення і подальшого вивезення з місця ремонту. Особливості роботи фрези дозволяють отримати рівну і при цьому шорстку поверхню, що має гарні зчіплюючі властивості, а тому ідеально підходить для укладання нового дорожнього покриття.

На вулиці Володимирська продовжуються роботи з водовідведення

На вулиці Володимирська фахівці КП «Затишне місто» продовжують проводити роботи з водовідведення. Спорудження дренажної системи – справа нелегка. Підсипка грунтом каналів для стоку зливових вод до необхідного рівня проводиться з допомогою спецтехніки та доопрацьовується вручну робітниками. Адже система зливової каналізації забезпечує ефективне відведення дощових вод і вирішує завдання усунення надлишків води з присадибних ділянок. До того ж дренажна система перешкоджає розмиванню фундаментів і підтопленню підвальних приміщень на прибудинкових територіях.

Підготовка фонтанчика до зими у дитячому парку

Фахівці КП “Затишне місто” підготували фонтан до зими у дитячому парку. Очистили водойму, скачали воду, вивезли мул і сміття. Навесні знову почистять фонтанчик і струмені води задзвенять, граючи яскравими блискучими струнами на сонці.

Грейдування вулиці Дніпровська від мокрого снігу

Пропонуємо нашим глядачам репортаж з кабіни  дорожньої комбінованої машини «Ford». 20 листопада виконується грейдування від мокрого снігу вулиці Дніпровська. У кабіні за кермом працює водій Григорій Дидика, виконуючи вказівки диспетчера Ольги Букур. Одночасно поруч з ним на лінії у зв’язці їдуть колеги-водії Віктор Їжевський і Дмитро Стаховський. Таким чином є можливість охопити та відкинути мокрий сніг і талі води з найбільшої площі проїзної частини на обочину.

Перший сніг у Павлограді

Розпочинаючи з сьомої години вечора 19 листопада, КП «Затишне місто» вже завантажувало свою спецтехніку протиожеледною сумішшю. Насамперед комунальники убезпечили дорожній рух на особливо небезпечних ділянках, згідно затвердженої Схеми посипання доріг. Протягом всієї ночі на лінії працювала група з 3-х комбінованих дорожніх машин (КДМ). Повністю вулиця Дніпровська, мости, перехрестя доріг, заїзні кишені, територія зупинок громадського транспорту грейдувалися неодноразово. Зранку 20 листопада для розчищення тротуарів, пішохідних доріжок додатково було задіяно ще 5 одиниць. Серед них – BobCat, МАЗ, Хюндай, трактор – всі з відвалами для відкидання мокрого снігу. Також вручну розчищалися пішохідний міст у парку 1 Травня, громадські місця у віддалених мікрорайонах.  Після роботи у найбільш масовій адміністративній частині Павлоградської громади почалось очищення у приватному секторі. Станом на обідню годину вже було використано 39 тонн посипкового матеріалу.

 

Крадіжка посипочного матеріалу у центрі Павлограда

Вранці, 17 листопада у ході ранкового рейду працівниками «Затишного міста» та інспекції з благоустрою КП «Муніципальна варта» виявлена крадіжка близько 1 тонни посипочного матеріалу для доріг і тротуарів, який КП «Затишне місто» заздалегідь підготувало до холодної пори року. 4 тонни посипкової суміші знаходились на людному місці біля Ліцею №2, поруч з центральним ринком та перехрестям вулиць Полтавської і Незалежності. Факт розкрадання комунального майна на місці злочину зафіксувала поліція. Оглянули засипану посипковою сумішшю яму, що знаходиться у дворі сусіднього підприємства. Заяву про злочин КП «Затишне місто» передало до павлоградського відділу Національної поліції України, ведеться розслідування. Сподіваємось, що правоохоронці виявлять злочинців, за що ті понесуть заслужене покарання згідно чинного законодавства.

Підготовка троянд до зими на Алеї Слави

Фахівці КП «Затишне місто» продовжують готувати троянди до зими на Алеї Слави та по всьому місту. Щоб квіти сприятливо перенесли холод та морози, їх утеплюють і підживлюють. Щоб вже наступної весни троянди знову радували павлоградців і гостей міста своїми яскравими гарними квітами.