Створення системи цивільного захисту в КП «Затишне місто» Павлоградської  міської  ради

 

Відповідно до ст.6, ст.25, ст.20, ст.26, ст.75, ст.76. Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015р. №469 «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту», від 9 жовтня 2013р. № 787 «Про затвердження порядку утворення завдання та функції формувань цивільного захисту», наказ МНС України від 17.06.2010р. №472 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації роботи пунктів видачі населенню та особовому складу воєнізованих формувань засобів радіаційного і хімічного захисту» та з метою удосконалення управління заходами цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, захисту працюючого персоналу, території комунального закладу, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного і воєнного характеру, планування відповідної роботи, здійснення навчання працівників з питань цивільного захисту, наказом директора комунального підприємства «Затишне місто» Павлоградської міськради  Василя Вікторовича Коріневського  на підприємстві створена система цивільного захисту.    Відповідальною особою за безпосередню організацію заходів цивільного захисту в КП «Затишне місто» обрано провідного інженера-енергетика Артема Івановича Муштата.

27-28 лютого  згідно «Плану основних заходів з цивільного захисту» на підприємстві  було проведено спеціальне  об’єктове навчання на тему «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту робітників та службовців підприємства в разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного походження – пожежі в транспортному цеху». [read more=”Читати далі…” less=”Згорнути…”] 

Навчання проведено з метою  досягнення злагодженості  в роботі керівного складу та формувань цивільного захисту по запобіганню ураження персоналу та населення, що мешкає на прилеглій території, вивчення прийомів і способів проведення рятувальних робіт.

Склад штабу керівництва навчання: керівник – головний інженер В.О. Господ, заступник керівника А.І. Муштат, заступник керівника з евакуації – інженер з виробництва О.В. Вільхова, заступник керівника навчання з  питань матеріально-технічного забезпечення, заступник дільниці благоустрою М.С. Дацько, інженер з охорони праці  Л.М. Чумаченко.

У навчаннях прийняв участь представник МВН Павлоградських курсів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД  С.В. Чередниченко.

Для подальшого виконання заходів цивільного захисту в КП «Затишне місто» затверджено штатно-посадовий склад:

– ланка пожежогасіння (полігон ТПВ)  (командир Вишняков В.А.),

– ланка громадського правопорядку об`єктів благоустрою

(командир Тригубов А.О.)

–  медичний пост –  ( командир  Грабовецька Н.Я. )

– ланка зв`язку та оповіщення –   (командир  Чумаченко Л.М.)

– аварійно-технічна ланка  (командир  Захров В.М.)

– ланка автоколони для перевезення вантажів (командир Дацько М.С.)    [/read]

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.