Урочистості до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 та 9 травня у Павлограді пройшли  урочисті заходи з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ввечері 8 травня на Алеї Слави відбувся вечір-реквієм. Учасники заходу  стали глядачами творчих номерів від кращих мистецьких колективів міста, лунали пісні про війну та про мир.

Молодь із запаленими свічками та смолоскипами пройшла по центральній вулиці міста на знак незгасної пам’яті про події страшної війни та про українців,  які  пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму.

9 травня місто на центральній алеї, де проходила урочистість,  ведучі  згадували про те, якою ціною далася Перемога нашим бійцям, які листи вони писали своїм близьким та рідним, як вірили у життя, як раділи довгоочікуваному дню, коли закінчилася війна.

Учасники заходу поклали квіти до Вічного вогню, до пам’ятників та стел на Алеї Слави та вшанували пам’ять усіх загиблих у ті далекі роки хвилиною пам’яті.

Після завершення святкової урочистості на всіх чекала традиційна солдатська каша та розважальна програма.

У заходах взяли участь міський голова А.О. Вершина, народний депутат України А.В. Мартовицький, депутати Дніпропетровської обласної та міської рад, керівники підприємств міста, представники духовенства, ветерани та діти війни, ветерани праці, учасники АТО, родини загиблих бійців, волонтери, представники громадськості та журналісти регіональних ЗМІ.

Особлива роль в благоустрої території, де пройшли урочистості, належить трудовому колективу комунального підприємства «Затишне місто» Павлоградської міськради, очолюваного В.В. Коріневським.

Подяка всім, хто допомагав  зробити це свято Перемоги незабутнім для жителів та гостей нашого міста.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.