1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Виступи творчих колективів, аніматори, змагання, майстер-класи, веселі ігри, атракціони — так 1 червня Павлоград святкував День захисту дітей. Тисячі малюків розважали, як в центрі міста, так і на мікрорайонах.

У сквері ім. Шевченка зранку відбулася гра – подорож “Літня кругосвітка” для вихованців пришкільних таборів, флешмоб та концерт “Ура канікули!”, Майстер-клас “Діти- дітям” з художнього розпису “Боді-арт”. Тут працював зоокуточок для найменших мешканців міста. Біля Дитячого парку співробітники бібліотечної системи та МКДЦ для малечі влаштували масштабний конкурс малюнків на асфальті, тут творчі діти співали і танцювали.

Цього дня міський голова А.О. Вершина, вже традиційно, відвідав вихованців дитячого садочка № 8 та порадував малечу солодкими подарунками. Не залишилися без уваги і діти, які перебували у дитячому відділенні міської лікарні №1. Їм подарували смачний пиріг та іграшки.

В День захисту дітей  діти  пільгової  категорії взяли участь в обласному святі у Дніпропетровському цирку, а вихованці творчих колективів — у фіналі обласного фестивалю дитячої  творчості  “Z_ефір”. Цілий день проїзд у міському транспорті для дітей був безкоштовним.

О 16:00 відбулося те, чого чекали сотні малюків — було відкрито новий ігровий майданчик у Дитячому парку. Сучасний, безпечний, яскравий — він став справжнім подарунком до Дня захисту дітей. Усім дітям на відкритті майданчика безкоштовно роздавали морозиво.

На його відкритті були присутні поважні гості: міський голова А.О. Вершина, директор комунального підприємства «Затишне місто» Павлоградської міськради В.В. Коріневський, народний депутат України А.В. Мартовицький, депутат Дніпропетровської облради М.С. Пономарчук.  Найкращим подарунком для цих дорослих, що так багато зробили для цього свята, були щасливі дитячі обличчя та вітання дитячих долоньок.

 

 

 

 

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.