Благодійна акція до Дня Знань «Збери дитину в школу»

Під патронатом міського голови Павлограда Анатолія Вершини соціальні служби міста на початку серпня оголосили традиційну благодійну акцію до Дня Знань «Збери дитину в школу».

З офіційного сайту Павлоградської міськради, сторінок регіональних ЗМІ прозвучали звернення до громадських організацій, підприємців міста та усіх небайдужих людей допомогти дітям з малозабезпечених, багатодітних, кризових сімей придбати одяг, взуття, наплічники та шкільне приладдя.

Попередньо службою у справах дітей разом з відділом освіти, навчальними закладами, центром соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, відділом поліції у Павлограді був організований і пройшов Всеукраїнський профілактичний рейд “Урок” . У цей час були обстежені та вивчені умови проживання багатьох дітей, їх готовність до початку навчального року.

«Ми намагались дійти до кожної дитини, яка потребує допомоги, – підкреслила заступник міського голови Олена Шуліка, – і таких сімей у місті дійсно багато.»

Благодійну акцію підтримав депутатський корпус. З міського бюджету, в рамках міської програми по захисту прав і інтересів дітей, були виділені кошти на придбання шкільного приладдя.

Свою допомогу також надали трудові колективи всіх комунальних підприємств міста.

Так, адміністрація та профспілкова організація КП «Затишне місто» допомогла зібрати до школи 13-річного Олексія та 9-річну Дашу.

Виконуючи мої побажання як директора «Затишного міста», профспілковий комітет придбав і вручив дітям наплічники, комплекти всіх необхідних шкільних канцелярських наборів.

Також завдяки старанням голови профспілки Тетяни Черненко, сім’ям був переданий дитячий одяг.

Це допоможе всім школярам здобувати освіту, як того вимагає чинне законодавство.

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.