Подяка старшокласникам, які працювали влітку в “Затишному місті”

За дорученням міського голови Анатолія Вершини,  директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський нагородив найсумлінніших школярів, які працевлаштовувалися через Фонд літнього працевлаштування Павлограда.
У 2018 році під час літніх канікул в комунальному підприємстві «Затишне місто працювало 120 підлітків. В минулому році їх було 90.
Школярі трудились у сфері благоустрою міської території протягом 6-ти шкільних змін. Кожна з них тривала по 10 днів. Підлітки віком від 14 до 17 років під пильним наглядом керівників середньої ланки – майстрів, допомагали прибирати вулиці, зони відпочинку, висаджували квіти, поливали дерева, у тому числі – сакури. Шкільна молодь прикладала свої зусилля не лише в центральній частині міста, а й у його найвіддаленіших мікрорайонах.

 

Така праця під час літніх канікул дала змогу поповнити сімейні бюджети.
Подарунки дітям, які влітку працювали на благо рідного міста , – це заохочення не тільки від міської влади, а й від підприємства, де вони працювали. І ця гарна традиція буде продовжуватися.

У цьому році нагородження старшокласників відбулося 21 серпня на дільниці благоустрою КП «Затишне місто» по вулиці Соборна, 105.
Сюди на зустріч зі мною як директором підприємства, головою профспілкової організації Тетяною Черненко, начальником дільниці благоустрою Ольгою Пасюгіною прийшло 6 підлітків. Ці школярі були рекомендовані майстрами як представники кожної зі змін, які виконували завдання з найбільшим натхненням і самовіддачею. Ось їх імена: Катерина Няніна ( ЗОШ № 20), Ростислав Суворов (Центр реабілітації), Каріна Застежко (ЗОШ № 10), Владислав Іващенко (ЗОШ № 20), Богдана Федорова (ЗОШ № 16), Яна Федосова (ЗОШ № 6).
Подякувавши цим юним павлоградцям, я потис їм руки і запросив в майбутньому стати членами нашого дружного трудового колективу. Адже саме таким молодим роботящим рукам ми завжди дуже раді.
В подарунок старшокласники отримали шкільні наплічники та комплекти офісного паперу.

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.