Інформація по утриманню доріг в зимовий період 2018-2019 р.р.

Зимове утримання доріг в м. Павлоград виконується працівниками    КП «Затишне місто»  згідно схеми посипки вулиць та встановленої черговості на осінньо-зимовий період 2018-2019р., яка затверджена та узгоджена з поліцією, міським виконавчим комітетом, МЧС, КП «Затишне місто».

До роботи по утриманню доріг в зимовий період підприємством підготовлено 10 одиниць техніки та придбано протиожеледних матеріалов (сіль, пісок, золошлак, шлак гранульований) загальною масою 2572 тони.

Цілодобове чергування працівників розпочато з  20.11.18 р. Згідно схеми на проблемні відрізки доріг, перехрестя та мости завезено 127 тон  протиожеледної суміші. В першу чергу проводяться роботи з розчистки медичних, учбових закладів та доріг з рухом громадського транспорту.

Загальна відстань розчищених та посипаних доріг на 09.01.19 р. складає – 7320 км, тротуарів – 660 км, при цьому використано протиожеледної суміші 1296 тон.

Для ручної очистки та посипки тротуарів на підприємстві щоденно задіяні 30 робітників з благоустрою, які виконують роботи з посипки тротуарів, автобусних зупинок, місць з великою кількістю скупчення людей та місць проведення свят.

9 січня 2019 року були виконані роботи з навантаження та вивезення снігу технікою КП «Затишне місто» в кількості 12 тон з Дитячого парку. На теперішній час  в м. Павлограді не допущено порушення руху транспортних засобів, роботи виконуються своєчасно та якісно, згідно затверджених схем зимового утримання доріг.

 

 

 

 

 

 

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.