Прибирання в парку ім. 1 Травня

Надворі ще зима, а співробітники комунального підприємства «Затишне місто» вже долучилися до масштабного прибирання вулиць, парків, скверів від  сміття, що залишилося після зими.

Ці фотографії та відео були зняті 18 лютого в міському парку ім. 1 Травня, який є однією з найбільш вподобаних зелених зон для відпочинку містян. У цей день тут продовжувалися розпочаті роботи з благоустрою паркової території. Під керівництвом майстра Лариси Бровенко трудяться робітники дільниці благоустрою та велика кількість техніки комунального підприємства. З допомогою навантажувача та автомобілів налагоджений вивіз зібраного сміття, обрізаного гілля. Працює спецтехніка: два «BobCat», один з яких займається плануванням грунту на тому місці, де зовсім скоро з’явиться гарний  парковий майданчик для відпочиваючих. Інший  «BobCat» в цей час викорчовував старі трухляві пні, залишаючи на їхньому місці лише невеликі ямки.

Як розповіла майстер, багато перехожих зупиняються, підходять і починають дякувати за те, що Павлоград з кожним роком стає все більш гарнішою оселею для жителів та гостей. Люди дякують, що завдяки ініціативі міського голови Анатолія Вершини був реконструйований пішохідний міст через ріку Вовча. Дякуючи цьому, для багатьох мешканців стали можливими прогулянки по міському парку, які раніше були для них недоступні. Адже тепер навіть мами з дитячими колясками та інваліди у візках можуть легко і безперешкодно піднятися на міст, перейти його та зійти на територію парку.

«Опираючись на свій багаторічний досвід роботи в цій зеленій зоні, – підкреслила Лариса Бровенко, – можу з впевненістю  сказати, що кількість відвідувачів паркової зони після реконструкції мосту зросла в декілька разів».

Масштабні роботи тут будуть продовжуватися, щоб це місце відпочинку набувало ще більшої естетичної привабливості для всіх нас.

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.