Вітання з професійним святом!

 

 В актовий зал Павлоградського міськвиконкому 15 березня  прийшов весь трудовий колектив комунального підприємства, крім тих, хто несе цілодобове чергування та займається ліквідацією аварійних, надзвичайних  ситуацій,  щоб прийняти поздоровлення в честь свого професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх було особисте привітання від міського голови Павлограда Анатолія Вершини.

Анатолій Олексійович з теплотою підкреслив, що співробітники КП «Затишне місто» користуються особливою пошаною за свою працю на благо рідного міста.

У виступі мера шахтарської столиці Західного Донбасу прозвучали слова, що  роботи, які виконує це міське підприємство з благоустрою, коштує в десятки разів дешевше, ніж робота підрядних організацій. Взяти хоча б будівництво огорожі по забороні в’їзду в парк ім. 1 Травня. На це підрядникам довелося б витратити десятки тисяч гривень з міського бюджету, а професіонали «Затишного міста» разом з іншими комунальними підприємствами нашого міста виконали весь необхідний об’єм в рази дешевше.

«Дякуючи вам, змінюється обличчя міста, – сказав Анатолій Олексійович. – Завдяки цьому змінюється й ставлення мешканців до свого рідного Павлограда. Велике спасибі всім вам за це!»

Також міський голова підкреслив, що разом з корпусом депутатів  Павлоградської міськради будуть покращуватися умови праці перш за все для робітників дільниці з благоустрою.

«Я вже дав завдання вашому директору Василю Вікторовичу Коріневському, щоб ви підшукували нові територію та  будівлю, – підкреслив міський голова, звертаючись до присутніх в залі. – Щоб після закінчення робочої зміни кожний робітник зміг, як на шахті,  зняти спецівку, прийняти душ та переодягнутися в свій чистий одяг. Ми всі до цього прагнемо. Бажаю вам  та вашим родинам щастя, здоров’я, благополуччя!»

Після цих побажань святкування продовжилося нагородженням  почесними подяками та подарунками. Їх  найкращим співробітникам та ювілярам під аплодисменти колективу вручали директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський і голова профспілкової організації Тетяна Черненко. Також з привітанням до працівників, своїх колег, звернулися головний інженер підприємства Господ Володимир Олександрович та керівник дільниці благоустрою Пасюгіна Ольга Анатоліївна.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.