Благоустрій території в мкр. Полігон, вул Тельмана

10 січня міський голова Павлограда Анатолій Вершина провів дві зустрічі з мешканцями мікрорайонів міста. Вони відбулися  в рамках міської програми, яка  оголосила  2020 рік – роком мікрорайонів. Тому особлива увага вже приділяється  благоустрою та проведенню там ремонтних робіт. Одна з зустрічей пройшла в мкр. ім.18 Вересня. Павлоградці вже побачили фотографії, як тут буде виглядати реконструйований бульвар Козацької слави. Роботи розпочнуться  у цьому році за кошти  обласного бюджету

Друга зустріч міського голови Павлограда  з мешканцями відбулася  в районі колишнього дитячого садочка № 26 на Полігоні. Саме цю територію міський голова запропонував використати для створення парку з дитячими  ігровими та спортивними майданчиками. Оскільки подібної зони відпочинку у цьому мікрорайоні взагалі немає. На сьогодні ця раніше занедбана місцевість по вул. Тельмана, 2 вже повністю розчищена від побутового  та будівельного сміття: цегли, бетонних блоків, а також видалені сухостійні порослі та аварійні дерева. Ці роботи було виконано трудовим колективом дільниці з благоустрою КП «Затишне місто».

Як розповів директор  комунального підприємства Василь Коріневський, станом на 10 січня з цієї території було вивезено на міське сміттєзвалище  1076 тонн відходів. За словами  начальника дільниці з благоустрою Ольги Пасюгіної,  масштабне  прибирання на  вулиці Тельмана 2  комунальне підприємство  розпочало  21 листопада 2019 року. Тут працювало  7 одиниць важкої техніки, завданням якої було спочатку дістати з-під  землі  весь залізобетон та  цеглу.

Плюс разово на допомогу  сюди прибувала важка спецтехніка  Павлоградського водоканалу. За допомогою «BobCat” з навісним обладнанням  професіоналами «Затишного міста» були видалені всі застарілі пні. Наразі дана місцевість вже майже готова для подальшої  розбудови. Реалізація всіх проектів міської влади в мікрорайонах Павлограда буде здійснюватися лише після обговорення з мешканцями. Кожен павлоградець може надавати власні пропозиції щодо благоустрою свого мікрорайону у зручний для нього спосіб.

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.