Літнє працевлаштування старшокласників

З настанням літа розпочав  свою роботу Фонд літнього працевлаштування неповнолітніх при відділі з питань сім”ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради. Завдяки міському голові Анатолію Вершині, ця традиція була не лише підтримана, а й отримала збільшене фінансування. На сьогодні про трудові літні канікули старшокласників у Павлограді приїздять дізнатися журналісти з обласних телеканалів, щоб розповісти своїй глядацькій аудиторії про цей унікальний досвід.

Впродовж літнього періоду 2021 року заплановано працевлаштувати 140 дітей віком від 14 до 18 років до комунального підприємства “Затишне місто”. У цьому дружньому колективі під наглядом майстрів, досвідчених працівників школярі трудяться у сфері озеленення та благоустрою території. Кожна дитина працевлаштовується на термін 10 днів. Оплата праці проводиться, виходячи з мінімальної заробітної плати 6000 грн., з урахуванням усіх передбачених законом відрахувань. Працевлаштовуються діти, яким на момент звернення виповнилось 14 років, з повним пакетом документів.

Директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський впевнений: «Дуже важливо, що свій перший крок на виробництві молоді люди роблять саме в атмосфері дружнього колективу, в своєму рідному Павлограді. Під наглядом майстрів,  досвідчених працівників старшокласники чи не вперше знайомляться з Правилами техніки безпеки, вмінню відповідально ставитися до справи, правильно будувати взаємовідносини у робочому середовищі. В свою чергу, співробітники «Затишного міста» стають на цей період для хлопців та дівчат одночасно і педагогами, і психологами і навіть у деякій мірі цілителями, які прийдуть на допомогу у будь-якій життєвій ситуації.

По завершенню літньої трудової зміни керівництво КП традиційно проведе церемонію нагородження старшокласників з кожної зміни, які показали себе з найкращого боку. Для таких працьовитих представників підростаючого покоління завжди відкриті двері на наступні літні канікули та працевлаштування у дорослому житті.

 

Комментирование на данный момент запрещено, но Вы можете оставить ссылку на Ваш сайт.

Комментарии закрыты.