За безпосередньої участі Павлоградського міського голови Анатолія Вершини 10 червня на місці надзвичайної ситуації розпочав роботу оперативний штаб із ліквідації наслідків ворожого удару. Тут продовжують працювати відповідні служби Павлоградської міської ради, рятувальники ДСНС, Національна поліція, ЦНАП, гуманітарна місія «Проліска», медики, психологи та комунальні служби. КП «Затишне місто» долучилося до надання допомоги постраждалим мешканцям. Це роботи з доставляння будівельних матеріалів від ГО «Проліска», закриття вікон OSB-плитами, прибирання в оселях на прохання власників, навантаження і вивезення скла, понівечених будівельних конструкцій. Тримаємо стрій разом!
Опубликовал 12 Червня, 2026 - Гончар Світлана
Тримаємо стрій разом!
Опубликовано в рубрике Оперативна інформація 
