Профспілка

Тетяна Миколаївна Черненко, голова профспілкової організації КП «Затишне місто» Павлоградської міськради:

Наша профспілкова організація є складовою частиною профспілкового руху України, членською організацією  Федерації профспілок України.

Члени профспілки пишаються тим, що  ми знаходимося у складі однієї  з найдавніших профспілок  у країні.  Її історія  має витоки з  1905 року, коли лідери перших виробничих об’єднань трамвайників, робітників лазень, пралень, водопровідників, хатніх працівників, перукарів, сажотрусів висунули господарям своїх підприємств, чиновникам міських громадських самоврядувань спільно відпрацьовані вимоги на захист  працюючих за наймом людей і стали посередниками у розв’язанні трудових конфліктів.

Сьогодні наша профспілкова організація об’єднує  практично всіх працівників трудового колективу «Затишного міста». Ми розпочали роботу з чистого аркуша,  як, власне, і саме підприємство.

Першим кроком профспілкової діяльності стало укладання Колективного договору. Це дало змогу профспілці  завжди тримати руку на пульсі подій, якими живе колектив. Все, що відбувається на підприємстві, завжди проходить за участю профспілкової організації, і ніяк не інакше.

Один з важливих напрямків нашої діяльності – це організація відпочинку робітників та їхніх сімей, дитяче оздоровлення.

В колективі вже склалися свої традиції, коли ми вирушаємо як глядачі на культурні заходи, що відбуваються в місті, відвідуємо театри, концертні площадки –  за рахунок коштів профспілкової організації. Таке спілкування зближує та створює теплу атмосферу, що вкрай необхідна у низці робочих буднів співробітників «Затишного міста».